Web Tasarım HizmetlerimizWEB SAYFASI TASARIM HİZMETLERİMİZ : Web sayfanızın tasarımı firmanızı ve sizi temsil edeceği için kurumsal kimliğinize uygun olması gerekmektedir. Müşterilerinizin ve müşteri potansiyelinizin sizleri bulabilmesinde web sayfalarının önemi çok yüksektir. Bunların yanı sıra güncel teknolojiye, seo ayarlarına, gerekli web hosting hizmetlerine ve güncellenebilirliğe uygun olması gerekmektedir. 500 TL'den başlayan fiyatlar ile ihtiyaç ve isteklerinize en uygun web sayfalarının tasarımını yapmaktayız.

WEB HOSTİNG HİZMETLERİMİZ : Web sayfanızın ihtiyaçlarına uygun web hosting hizmetlerini sunmaktayız. Web hosting, web sayfanızın dosyalarının yükleneceği alandır. Bu sayede web sayfanız ulaşılabilir olacaktır. İhtiyaçlarınıza uygun web hosting paketlerimizi sizlere sunmaktayız.

DOMAİN (ALAN ADI) HİZMETLERİMİZ : Kullanıcıların web sayfanıza ulaşabilmesi için bir alan adına ihtiyacınız vardır. 50 TL'den başlayan fiyatlar ile alan adı temin etmekteyiz.

SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU) HİZMETLERİMİZ : Web sayfanızın arama motorlarında (google, yandex, bing, ...) üst sıralara çıkması için bazı takviye ayarlara ve hizmetlere ihtiyacı vardır. Örneğin Google arama motoruna "notebook tamiri" yazdığımızda playlaptop.net sayfasının ilk sayfada görünmesi gibi. SEO hizmeti sayesinde firmanızın bulunabilirliği artar. Bu sayede müşteri potansiyeliniz genişler.