Notebook bilgisayar teknik servisiNotebook Bilgisayar Teknik Servisi

24 Yıllık tecrübemiz, profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile notebook bilgisayar teknik servisi hizmetleri vermekteyiz. 21 yıldır tercih edilmemiz notebook bilgisayarlarınıza kendi bilgisayarımız gibi özen göstererek işlem yapmamız, atıp yenisini aldırmak yerine tamamen tamir odaklı çözüm üretmemiz.

NOTEBOOK BİLGİSAYAR BAKIM HİZMETLERİMİZ :

Her elektronik cihazda olduğu gibi düzenli olarak notebook bilgisayarların da bakıma ihtiyacı vardır. Bunun en önemli nedenleri performans kaybı yaşamamak ve uzun ömürlü olmasını sağlamak. Notebook bilgisayar bakımı denince akla ilk olarak ısı yüksekliği, gürültü yüksekliği ve performans kaybı gelir. Bu iki durumun sebebi notebook bilgisayar her yerde kullanılabildiği için kullanım yoğunluğunuza da bağlı olarak havalandırma kanallar dolar. Notebook bilgisayarların iç alanı küçük olduğu için havalandırma kanalları dolunca bütün birimlerde ısınma ve yavaşlama yaşanır. Bundan kaynaklı düzenli olarak notebook bilgisayar temizliği önemlidir. Bilgisayar bilginiz yeteri kadar yok ise söküp temizlemenizi tavsiye etmiyoruz. Masaüstü(Desktop) bilgisayarlar gibi kolay değildir. Notebook bilgisayarlar da temizlik dışında yazılım bakımları önemlidir. Kullanım durumunuza göre düzenli olarak format işlemi yapılmalıdır.

NOTEBOOK BİLGİSAYAR TAMİR HİZMETLERİMİZ :

24 Yıllık tecrübe ile alanında uzman profesyonel ekibimiz ve teknolojiye uygun profesyonel ekipmanlarımız ile notebook bilgisayarlarınız notebook bilgisayar teknik servisi mizde tamir ediyoruz. Tamir felsefemiz bozulan donanımı atıp yerine yenisini almak değildir. Önceliğimiz bozulan birimin onarılmasıdır. Birimin tamir edildiğinde bilgisayarın performansında değişiklik olmadan çalışmaya devam edip etmeyeceğini tespit ederek tamir edilir veya yenisi ile değiştirilir. Arıza tespit hizmetimiz ücretsizdir. Bilgisayarınızın tamir ücreti tarafınıza bildirilir. Onay verdiğiniz taktirde işlemlere başlanır. Onay vermemeniz durumunda eski haline geri getirilip iade edilir.

NOTEBOOK BİLGİSAYAR SATIŞ HİZMETLERİMİZ :

İstek ve ihtiyaçlarınıza göre bilgisayar teklifleri hazırlanır ve sizlere sunulur. Teklifler içerisinden istediğiniz bilgisayar temin edilir. Sıfır notebook bilgisayarların yanı sıra ikinci el notebook bilgisayarlarımızda mevcuttur. İkinci el notebook bilgisayarlar tarafımızdan testlere tabii tutulur. Testlerimizi geçtiği taktirde sizlere güven içerisinde sunulur.