Anakart HizmetlerimizANAKART BAKIM HİZMETLERİMİZ : Her elektronik cihazda olduğu gibi anakartlarında da bakıma ihtiyacı vardır. Bunun en önemli nedenleri performans kaybı yaşamamak ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktır. Anakartlar bütün birimleri üzerinde bulundurduğu için ve iletişimlerini sağladığı için yıpranır. Yıpranma dışında prizlerinize ulaşan elektrik voltajı düzensiz gelmektedir. Bu durumda anakart üzerinde bulunan birimlere (besleme entegreleri, kondansatörler, dirençler, ...) herhangi bir yüksek voltaj gelmesi durumunda birimler zarar görür. Bakımların yapılması sayesinde arızalanmadan erken tespit ile maliyet en aza indirgenmiş olur.

ANAKART TAMİR HİZMETLERİMİZ : 24 Yıllık tecrübe ile alanında uzman profesyonel ekibimiz ve teknolojiye uygun profesyonel ekipmanlarımız ile anakartlarınız tamir edilir. Önceliğimiz anakartın yenisini almak yerine bozulan birimin onarılmasıdır. Birimin tamir edildiğinde anakartın performansında değişiklik olmadan çalışmaya devam edip etmeyeceğini tespit ederek tamir edilir. Arıza tespit hizmetimiz ücretsizdir. Anakartın tamir ücreti tarafınıza bildirilir. Onay verdiğiniz taktirde işlemlere başlanır. Onay vermemeniz durumunda eski haline geri getirilip iade edilir.

ANAKART SATIŞ HİZMETLERİMİZ : İhtiyaçlarınıza göre anakartlar bulunur sizlere sunulur. Teklifler içerisinden istediğiniz anakart temin edilir. Sıfır anakartların yanı sıra ikinci el anakartlarımızda mevcuttur. İkinci el anakartlar tarafımızdan testlere tabii tutulur. Testlerimizi geçtiği taktirde sizlere güven içerisinde sunulur.