Printer (Yazıcı) HizmetlerimizPRİNTER (YAZICI) BAKIM HİZMETLERİMİZ : Lazerli ve mürekkepli yazıcıların birimlerinin bakıma ihtiyacı vardır. Kullanım yoğunluğuna dayalı toz ve boya kalıntıları oluşmaktadır. Bu durumlarda temiz çıktılar almak için kalıntıların temizlenmesi gerekmektedir.

PRİNTER (YAZICI) TAMİR HİZMETLERİMİZ : Yazıcıların kartuş ve toner işlemlerini yapmaktayız. Zamanla kartuşların püskürtme kanalları ve data iletişim yüzeyleri bozulur. Tonerlerde ise dramlar bozulur. Bu durumda kartuşlu yazıcılar silik yazar veya hata verir. Lazer yazıcılar ise boydan boya çizgiler atar. Bu durumda kartuşlar ve tonerler için tamir işlemleri yapılır.

PRİNTER (YAZICI) SATIŞ HİZMETLERİMİZ : İstek ve ihtiyaçlarınıza göre mürekkepli veya lazerli yazıcı teklifleri hazırlanır ve sizlere sunulur. Teklifler içerisinden istediğiniz yazıcı temin edilir. Sıfır yazıcılar dışında ikinci el yazıcılarımız bulunmaktadır. İkinci el yazıcılarımız tarafımızdan testlere tabii tutulur. Testleri geçtiği taktirde sizlere güven içerisinde sunarız.