Desktop (Masaüstü) Bilgisayar HizmetlerimizDESKTOP (MASAÜSTÜ) BİLGİSAYAR BAKIM HİZMETLERİMİZ : Bilgisayarınızın kullanımınıza göre düzenli olarak bakıma ihtiyacı vardır. Bakımın faydalarından en başta geleni bilgisayarınızı performans kaybı yaşamadan kullanabilmenizdir. Bakım sayesinde donanımlarınızın ömrü uzar. Bilgisayarınızın donanımları kullanıma bağlı olarak yıpranır ve bilgisayarınızın performansını düşürür. Bu durumda o donanımın değişmesi veya daha üst modeli takılması faydalı olacaktır.

DESKTOP (MASAÜSTÜ) BİLGİSAYAR TAMİR HİZMETLERİMİZ : 24 Yıllık tecrübe ile alanında uzman profesyonel ekibimiz ve teknolojiye uygun profesyonel ekipmanlarımız ile bilgisayarlarınız tamir edilir. Tamir felsefemiz bozulan donanımı atıp yerine yenisini almak değildir. Önceliğimiz bozulan birimin onarılmasıdır. Birimin tamir edildiğinde bilgisayarın performansında değişiklik olmadan çalışmaya devam edip etmeyeceğini tespit ederek tamir edilir veya yenisi ile değiştirilir. Arıza tespit hizmetimiz ücretsizdir. Bilgisayarınızın tamir ücreti tarafınıza bildirilir. Onay verdiğiniz taktirde işlemlere başlanır. Onay vermemeniz durumunda eski haline geri getirilip iade edilir.

DESKTOP (MASAÜSTÜ) BİLGİSAYAR SATIŞ HİZMETLERİMİZ : İstek ve ihtiyaçlarınıza göre bilgisayar teklifleri hazırlanır ve sizlere sunulur. Teklifler içerisinden istediğiniz bilgisayar hazırlanır ve ertesi gün temin edilir.